logotyp

Činnosti školní družiny

CARUSO SHOW

CARUSO SHOW

30.1. si děti ve školní družině připravily hudební soutěž s názvem „Caruso show“. První místo získaly Agáta Hajdinová a Helena Nogová, II. místo obsadil Pavel Harašta, III. místo Anna Bučková. Celé odpoledne jsme si krásně užili.

VÁNOČNÍ NADÍLKA V ŠD

VÁNOČNÍ NADÍLKA V ŠD

20.12. se uskutečnila ve školní družině vánoční nadílka. Odpoledne po obědě Ježíšek přinesl do družiny dárky. Děti si tam našly nové panenky, karavan, lego, stolní a společenské hry.

SPOLUPRÁCE S DŮCHODCI

SPOLUPRÁCE S DŮCHODCI

19.11.  v rámci spolupráce s důchodci, jsme pozvali p. uč.  Stružkovou a p. Janečkovou do naší družiny. Názorně dětem ukázaly, jak se pečou Boží milosti, zázvorníky a ořechové rohlíčky. Strávili jsme s nimi příjemné odpoledne.

JABLÍČKOVÝ DEN

JABLÍČKOVÝ DEN

14. 11. jsme si připravili ,,Jablíčkový den". Celý den nás provázela jablíčka, ze kterých si děti připravovaly tiskátka, upekly štrůdl a tvořili jsme jablíčka z papíru a vlny.
https://skolasudky.rajce.idnes.cz/Listopad_ve_SD/

BESEDA V KNIHOVNĚ

BESEDA V KNIHOVNĚ

21. 11. paní knihovnice Podrazilová si pro ŠD připravila dvě zajímavé besedy. Pro každé oddělení si připravila jiné téma. Tato témata navazovala na celoroční hry školní družiny.

PODZIMNÍ DOSTAVENÍČKO

PODZIMNÍ DOSTAVENÍČKO

17. 10. proběhlo v tělocvičně základní školy ,,Podzimní dostaveníčko". Paní vychovatelky si pro děti připravily dílničky, kde si mohl každý vyrobit nějaký výrobek s podzimní tématikou.

EXKURZE DO FIRMY HOBŽA

EXKURZE DO FIRMY HOBŽA

26. 9. se uskutečnila exkurze do Strážnice. Navštívili jsme provozovnu firmy Petr Hobža. Pan Hrachovský nás provedl celým provozem a trpělivě dětem vysvětlil, jak se vyrábí strážnické brambůrky. Při odchodu jsme dostali dáreček v podobě pytlíčků brambůrek.

Nástěnka

JMENOVÁNÍ NOVÉ ŘEDITELKY

Od 12. 10. 2022 byla jmenována do funkce ředitelky ZŠ a MŠ Sudoměřice paní Mgr. Michaela Janečková. Konkurzní řízení proběhlo 10. 10. 2022.
ÚPLATA ZA PŘEDŠKOLNÍ VZDĚLÁVÁNÍ
Úplata se platí za každé dítě, které je zapsáno do MŠ. částka úplaty je 300,- Kč měsíčně.
Úplatu neplatí děti předškoláci nebo děti s odkladem školní docházky.
PLATBA STRAVNÉHO - ZVÝŠENÍ ZÁLOH
stravné se platí bezhotovostní platbou na účet školy. Splatnost je k 10-tému každého měsíce. Měsíční záloha
MŠ 2-6 let 940,-Kč
MŠ 7 let - odklad 1000,-Kč
ZŠ 7-10 let 500,-Kč
ZŠ 11 let 600,-Kč
První splátka musí být zaplacena do 10.9.2022.Vyúčtování proběhne vždy na pololetí a na konci školního roku vrácením přeplatku na účet.
Odhlašování obědů do 7.00 hod.
V případě dotazů se obraťte na vedoucí ŠJ Alenu Baculíkovou.

Kontakt na MŠ

Milí rodiče,
pokud se v odpoledních hodinách od 14:30 do 16:00 hod. nebudete moci dovolat na pevnou linku naší MŠ 518 335 224, volejte, prosím, na mobil MŠ 722 917 530.
Prohlášení o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací ve formátu pdf se otevře v novém okně.
Základní škola
Mateřská škola
Školní družina
Školní jídelna
ZŠ a MŠ Sudoměřice

Created by © 2015 - 2023 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy